امام خمینی (ره)فرمودند:من به دانشجویان وطبقه روشنفکران متعهدتوصیه میکنم که کتابهای شهید مطهری رانگذاریدبا دسیسه های غیراسلامی فراموش شود.
 
امام علی (ع):نفرین برآنان که امربه معروف می کنند وخودترک می نمایند، ونهی ازمنکرمی کنندوخودمرتکب ان می شوند.
 
پیامبراکرم (ص): کسی که امر به معروف ونهی از منکرکند جانشین خداوپیامبردرروی زمین است.
 
حضرت علی (ع):امر به معروف کنتا از اهل معروف باشی وبا صالحان محشور شوی،زیرا تمامیت امورنزد خدای متعال به امر به معروف ونهی از منکراست.
 
رهبر معظم انقلاب اسلامی : با فقدان هاشمی اینجانب هیچ شخصیت دیگری را نمی شناسم که تجربه ای مشترک و چنین دراز مدت را با او در نشیب و فرازهای این دوران تاریخ ساز به یاد داشته باشم.
 
نسخه فارسیفارسیامروز سه_شنبه سی ام بهمن ماه-سال یک هزار و سیصدو نود و هفت

برگزاری مراسم بزرگداشت دهه فجر دردانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک
 بسیاری شاخص های تمدن اسلام و انقلاب اسلامی ایران مشترک است. در ایام بزرگداشت دهه فجر جلسه سخنرانی با عنوان "تمدن اسلامی و انقلاب اسلامی ایران" با حضور اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان و میهمانان از سایر دانشگاههای سطح شهرستان در محل سالن کنفرانس اداری واحد شهربابک برگزار شد. در این جلسه دکتر صالحی ریاست واحد شهربابک ضمن عرض خوش آمدگویی و بزرگذاشت ایام فاطمیه و ایام الله دهه فجر به مهمترین شاخص های تمدن اسلامی و مشترکات آن با شاخص های انقلاب اسلامی پرداختند. وی در آغاز ضمن ارائه گزارش از عملکرد واحد دانشگاهی در ایام دهه فجر امسال بیان داشتند که در مسیر تاریخ تمدن اسلام، ایرانیان نقش عمده ای در زمینه گسترش علم برعهده داشته اند و در کنار این موارد شاخصه هایی چون استقلال – عدالت خواهی – ظلم ستیزی – تلاش و کوشش و توجه به کرامت انسانی به عنوان مهمترین شاخصه های انقلاب اشاره نمودند.  

برگزاری مراسم بزرگداشت دهه فجر دردانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک

ادامه مطلب ...


 

گرامیداشت ایام الله دهه فجر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک

1394/11/24 (3:16:49 PM)

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک در ایام الله دهه فجر برنامه های متنوعی را هماهنگ با ستاد دهه فجر شهرستان برگزار نمود که اهم آنها به شرح زیر می باشد .
1-       پذیرش مسولیت کمیته دانشجویی شهرستان از طرف ستاددهه فجر ، تشکیل جلسه و ایجاد هماهنگی با سایر مراکز دانشگاهی و موسسات آموزش عالی  جهت برگزاری هرچه با شکوهتر مراسم در سطح دانشگاههای شهرستان
2-     آذین بندی محیط دانشگاه و ایجاد فضای مناسب ایام دهه فجر
3-     برگزاری مسابقات ورزشی دو میدانی و تیراندازی بین اساتید و کارکنان و دانشجویان
4-     برگزاری محفل انس با قرآن کریم با مشارکت کمیته برگزار کننده مراسم در سطح شهرستان
5-     برگزاری جشن پیروزی انقلاب اسلامی همراه با سخنرانی رئیس واحد و ریاست دفتر فرهنگ اسلامی
6-     حضور در منزل جانباز دوران دفاع مقدس اقای حسین میرزایی و دیدار با ایشان و خانواده محترم نامبرده
   شرکت اساتید ، کارکنان و دانشجویان واحد به صورت فراگیر در راهپیمایی عظیم 22 بهمن در شهرستان