امام خمینی (ره)فرمودند:من به دانشجویان وطبقه روشنفکران متعهدتوصیه میکنم که کتابهای شهید مطهری رانگذاریدبا دسیسه های غیراسلامی فراموش شود.
 
سال نو برکلیه دانشگاهیان و دانش پژوهان مبارک .
 
امام علی (ع):نفرین برآنان که امربه معروف می کنند وخودترک می نمایند، ونهی ازمنکرمی کنندوخودمرتکب ان می شوند.
 
پیامبراکرم (ص): کسی که امر به معروف ونهی از منکرکند جانشین خداوپیامبردرروی زمین است.
 
حضرت علی (ع):امر به معروف کنتا از اهل معروف باشی وبا صالحان محشور شوی،زیرا تمامیت امورنزد خدای متعال به امر به معروف ونهی از منکراست.
 
رهبر معظم انقلاب اسلامی : با فقدان هاشمی اینجانب هیچ شخصیت دیگری را نمی شناسم که تجربه ای مشترک و چنین دراز مدت را با او در نشیب و فرازهای این دوران تاریخ ساز به یاد داشته باشم.
 
نسخه فارسیفارسیامروز سه_شنبه بیست و هفتم شهریور ماه-سال یک هزار و سیصدو نود و هفت

برگزاری پنجمین کنگره بین المللی علوم انسانی
جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت www.icih.irمراجعه نمائید .

برگزاری پنجمین کنگره بین المللی علوم انسانی

ادامه مطلب ...


 

خرید کالای ایرانی باید تبدیل به یک فرهنگ شود .

1397/01/20 (9:43:31 AM)

به گزارش روابط عمومی وخبرنگار خبرگزاری آنا، دیدار نوروزی همکاران با حضور هیات رئیسه در اولین روز کاری واحد شهربابک انجام شد .

دکتر افشین صالحی ضمن تبریک سال جدید به کلیه همکاران از خدمات ستاد اسکان دانشگاه تقدیر وتشکر کرد.

وی شعارسال که از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده راتکمیل کننده شعارهای اقتصادی سالهای گذشته دانست و گفت : خرید کالای ایرانی خود باعث اشتغالزایی می شود و امیدواریم که کیفیت کالای ایرانی بالا رود تا تمامی جامعه برای خرید رو به کالای ایرانی بیاورند .

صالحی افزود : برخی  آسیب های اجتماعی و روانی واخلاقی ناشی از بیکاری به وجود می آید و باید خرید کالای ایرانی تبدیل به یک فرهنگ شود. وی سیاست دانشگاه را مبتنی به پژوهش و فن آوری و فروش خدمات و کاهش هزینه هادانست .

مسئول دفتر فرهنگ حجت الاسلام صادق ملکوتی نیز گفت : امیدواریم جامعه ما به خصوص جامعه دانشگاهی خرید کالای ایرانی را در اولویت زندگی قرار دهند و هر ایرانی باید این عرق ملی را داشته باشد .

ملکوتی اظهار کرد : همه باید به گونه ای رفتار کنیم که روی پای خود بایستیم ووجود و حیات دانشگاه بسته به وجود دانشجو است لذا باید تکریم دانشجو و ارباب رجوع باید مد نظر تک تک ما باشد .

در پایان مراسم ،اعضای هیات رئیسه و همکاران با حضور بر مزار شهید گمنام دانشگاه با قرائت فاتحه به مقام شامخ این شهید بزرگوار ادای احترام کردند .بازگشت
   
مشاهده خبر(442)بار
مجموع امتیازات به این خبر(0)
امتیاز شما به این خبر ؟ 
 نظرات شما در رابطه با این خبر ؟ (0)

 
 

   دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهربابک  در نیمسال اول تحصیلی 98-97 بر اساس سوابق تحصیلی و بدون آزمون در مقطع کاردانی و کارشناسی   دانشجو می پذیرد. جهت ثبت نام به سایت مرکز آزمون مراجعه نمایید


www.azmoon.org

همچنین جهت اطلاع بیشتر با شماره تلفن های 3411005 و 34110006  و 34121210 تماس حاصل نمایید

جهت دیدن رشته های موجود این واحد دانشگاهی اینجا کلیک کنید .